Info z urzędu, Z ostatniej chwili

Praca w sądeckim Ratuszu. Szukają urzędnika!

Opublikowano: 23 marca, 2017 o 8:50 am   /   przez   /   komentarze (1)

Ogłoszenie o naborze na stanowisko urzędnicze w Wydziale Organizacyjnym w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

Urząd Miasta Nowego Sącza
Rynek 1
33-300 Nowy Sącz

o g ł a s z a
nabór na stanowisko urzędnicze w Wydziale Organizacyjnym
w Urzędzie Miasta Nowego Sącza

I. Oferty na ww. stanowisko mogą składać osoby, które spełniają wymagania niezbędne:

  1. Posiadają obywatelstwo polskie.
  2. Mają pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystają z pełni praw publicznych.
  3. Nie były skazane prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  4. Cieszą się nieposzlakowaną opinią.
  5. Posiadają wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku administracja.

II. Wymagania dodatkowe:

  1. Doświadczenie zawodowe w samorządzie gminy lub powiatu.
  2. Znajomość struktury, podziału zadań i zasad funkcjonowania Urzędu Miasta Nowego Sącza.
  3. Znajomość ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2016r. poz. 446, z późn. zm.) w zakresie niezbędnym dla wykonywania zadań na ww. stanowisku.
  4. Znajomość ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (t. j. Dz. U. z 2016r. poz. 1764).
  5. Znajomość rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. z 2007 r. nr 10, poz. 68).
  6. Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań.
  7. Obsługa komputera w stopniu zaawansowanym.

III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku

  1. Wykonywanie obowiązków koordynatora/redaktora Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Nowego Sącza.
  2. Prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej, w tym:
  • gromadzenie, przetwarzanie oraz umieszczanie informacji w BIP,
  • merytoryczna weryfikacja informacji podlegającej publikacji w BIP,
  • bieżąca aktualizacja oraz monitorowanie BIP miasta Nowego Sącza,
  • koordynowanie spraw w związanych z zamieszczeniem informacji w BIP Urzędu,
  • obsługa techniczna Biuletynu Informacji Publicznej w oparciu o aplikację CMS we współpracy
    z Urzędem Wojewódzkim.
  1. Koordynowanie spraw związanych z zamieszczaniem ogłoszeń o zamówieniach publicznych na stronach internetowych miasta oraz na BIP o wartości poniżej 30 tys. euro.
  2. Prowadzenie rejestru zarządzeń Prezydenta Miasta.
  3. Aktualizacja Katalogu Usług Urzędu Miasta oraz Miejskich Jednostek Organizacyjnych na oficjalnej stronie internetowej miasta oraz na BIP w oparciu o dane przedkładane przez pracowników merytorycznych.
  4. Stosowanie w praktyce zasad wynikających z Kodeksu Etycznego Pracowników oraz wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością.
  5. Wykonywanie innych czynności związanych z pracą, a zleconych przez przełożonych.

IV. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  1. Miejsce pracy: praca w siedzibie Urzędu Miasta Nowego Sącza w budynku przy Rynek 1 w Nowym Sączu na II piętrze. Bezpieczne warunki pracy. Budynek nie posiada windy umożliwiającej wjazd do siedziby osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim, natomiast w budynku jest schodołaz umożliwiający wjazd tym osobom na parter i I piętro. Brak możliwości wyjazdu wózkiem inwalidzkim na II piętro. Stanowisko pracy: stanowisko pracy związane jest z pracą przy komputerze, a w razie potrzeby przemieszczaniem się w budynku i na zewnątrz.
  2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą na czas określony, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
  3. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

V. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

VI. Wymagane dokumenty:

  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o treści zgodnej z wzorem oświadczenia umieszczonego w www.bip.nowysacz.pl w zakładce „Urząd Miasta/Praca w Urzędzie Miasta”/Informacje dla kandydatów.
  • List motywacyjny oraz szczegółowy życiorys zawodowy (CV).
  • Kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie wymaganego wykształcenia wyższego.
  • Kopia dokumentu z którego wynikać będzie doświadczenie zawodowe w samorządzie gminy lub powiatu (w przypadku osób posiadających takie doświadczenie).
  • Oświadczenie kandydata złożone pod odpowiedzialnością karną dotyczące spełniania wymagań wskazanych w punktach I.2 i I.3 ogłoszenia, o treści zgodnej z wzorem oświadczenia umieszczonego w www.bip.nowysacz.pl w zakładce „Urząd Miasta/Praca w Urzędzie Miasta”/Informacje dla kandydatów, a w przypadku wybranej osoby zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego.
  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, w przypadku kandydata który zamierza skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (dotyczy naboru na wolne stanowisko urzędnicze).

Uwaga! Wszystkie oświadczenia oraz inne dokumenty wytworzone przez kandydata muszą być własnoręcznie podpisane.

VII. Termin składania dokumentów

Oferty należy składać w Urzędzie Miasta Nowego Sącza, pok. Nr 9 (dziennik podawczy) lub przesłać drogą pocztową do Urzędu Miasta Nowego Sącza Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz w terminie do dnia 31 marca 2017r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Oferty, które nie będą spełniały wymagań formalnych oraz, które wpłyną do Urzędu po dniu 31 marca 2017 r. nie będą rozpatrywane.

Komentarze

Komentarze (1)

  • 24 marca, 2017 o 2:39 pm wiadomo

    i tak ktoś po rodzinie dostanie….

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n