Polityka, Z ostatniej chwili

Konwój Wstydu dotarł do Nowego Sącza

Opublikowano: Kwiecień 5, 2018 o 7:46 am   /   przez   /   komentarze (7)
Platforma Obywatelska zainaugurowała w Nowym Sączu akcję „Konwój wstydu”, na której poinformowano o wysokich premiach, jakie wzięli ministrowie rządu Beaty Szydło.

Z akcją członkowie PO chcą też odwiedzić Nowy Targ i Zakopane. – Chcemy pokazać prawdziwe oblicze PiS-u – mówił poseł Andrzej Czerwiński. – Podczas kampanii wyborczej byliśmy informowani o pokorze, o służbie publicznej, o dbaniu o majątek państwa i samorządów. A tymczasem okazało się, że to były maski, za którymi kryła się prawdziwa twarz, twarz chciwości, zakulisowych nagród i podwyżek. To były niebotyczne kwoty (…) Jeśli chodzi o naszych parlamentarzystów, którzy sprawowali funkcje ministerialne, czyli Wiesława Janczyka i Piotra Naimskiego, to oni oczywiście też nie zostali z boku i zainkasowali po ponad 50 tysięcy zł w formie nagrody za 2017 rok –dodał.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda przypominał, iż w czasie kampanii wyborczej obiecano Sądeczankę i dokończenie Obwodnicy Zachodniej do DK 28.

Wiesław Janczyk zapowiadał, że będzie robione jedno i drugie, a za chwilę wystąpiła rzeczniczka GDDKiA i mówiła, że tak się nie stanie, bo nie ma decyzji środowiskowej, bo mają być nowe warianty Sądeczanki. Nikt nie może tyle dać, ile oni mogą obiecać i w tym nasi konkurenci polityczni są doskonali – podsumował Leszek Zegzda.

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Konwój Wstydu dotarł do Nowego Sącza"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Obywatel
Gość

No cóż, widzę że w końcu sama PO przejrzała na oczy i nazywa po imieniu przyjazd swojego członka do Nowego Sącza. Brawo!

Ika
Gość

A dlaczego nikt nie wspomni jak było za czasów PO !! w jaki sposób ,,Prali i Brali ” cudze pieniądze, To dopiero był konwój WSTYDU …..

postindustrialhamster
Gość

Czy członek członka PO może być członkiem PO?

Bialas
Gość

No wielu ich???

Bialas
Gość

A co do calej tej Sadeczanki. To problem lezy w utrzymaniu tej drogi. Rzad chce zeby gminy ja utrzymywaly skoro to im zalezy zeby powstala a gminy chca znowu zeby byla to droga krajowa. Dlatego gminy wolaly zaplacic zielonym zeby projekt nie przeszedl i dlatego to stoi w miejscu a problemem jest srodowisko. Jedna z gmin ktora placila pieniazki jest Stary Sacz. O wiecej informacji prosze pytac burmistrza czy nie mam racji. Polityka.

Sadeczanin
Gość
Czerwiński ,ty nie masz wstydu? Z pomocą kolesi partyjnych ,i to z poza powiatu nowosądeckiego.Wyprowadziles wszystkie ważniejsze instytucje z naszego regionu.Inni mają się wstydzić ,ale ty i twoi kolesie nie .I nie ważne kto jest przy władzy.Trzeba być patriotą lokalnym i dbać o naszą małą Ojczyznę.Ponad dwadzieścia lat dojeżdżam do pracy przez ulicę Węgierską .I co się zmieniło? Wy oczywiście nie macie z tym nic wspólnego.Zawsze ta sama gadka ,to nie my to oni ,nie pamiętam,nie przypominam sobie,itp.Może przejedziecie się z tym „Konwojem wstydu” ulicą Węgierską ,o godzinie piętnastej .Dwudziesty pierwszy wiek ,z Biegonice do Starego Sącza 40 minut.Ale to… Czytaj więcej »
zabba
Gość

Platforma antyObywatelska to jeden wielki WSTYD!

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a