Sport, Z ostatniej chwili

Mieli 130 lat i zagrali w tenisa!

Opublikowano: 7 listopada, 2017 o 7:59 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zawodnicy z Krakowa, Nowego Sącza, Gorlic, Krynicy, Grybowa i Bobowej wzięli udział w II Mistrzostwach w Tenisie Ziemnym w grze podwójnej. W Białej Niżnej walczyli o puchary wicestarosty nowosądeckiego Antoniego Koszyka i wójta gminy Grybów Piotra Kroka.

Sędziowie ocenili poziom turnieju na bardzo wysoki. Zwłaszcza w kategorii 130 plus, w której para zawodników musi mieć w sumie 130 lat. W tej kategorii pierwsze miejsce zajęli Krzysztof Chronowski i Michał Obrzut. Drugie miejsce wywalczyli Antoni Czapliński i Wiesław Sędzik, natomiast trzecie przypadło w udziale Zbigniewowi Pączkowi i Januszowi Przybylskiemu.

W kategorii open najlepsi okazali się Norbert Nogawka i Wiktor Nogawka. Dwa kolejne miejsca wywalczyły pary – Krzysztof Chronowski i Arkadiusz Nogawka oraz Bogdan Czerwiński i Władysław Biel.

Wicestarosta Antoni Koszyk wręczył zwycięzcom puchary. Turniej przygotował i zorganizował miłośnik tenisa Krzysztof Chronowski.