Sport, Z ostatniej chwili

Dunajec pokonany. Sokół zdobywa kolejne punkty!

Opublikowano: 10 września, 2017 o 6:50 am   /   przez   /   komentarze (1)

Pomimo borykających się kontuzji MKS Sokół Stary Sącz po raz kolejny zdobywa 3 punkty w rozgrywkach A Klasy. Dobra passa trwa.

Choć w pierwszych minutach lepszą sytuację stworzyli goście z Nowego Sącza to kolejne należały już do piłkarzy Sokoła. W 30 minucie na prowadzenie wysunął się Dunajec, ale 11 minut później do bramki trafił Przemysław Marduła doprowadzając do remisu. Zwycięstwo Sokoła przypieczętował w 48 minucie Tomasz Bednarczyk.

Zwycięstwo w opinii kibiców jak najbardziej zasłużone. Piłkarze Sokoła wypracowali sobie o wiele więcej dogodnych sytuacji strzeleckich.

W środę na stadionie MKS Sokół odbędzie się zaległy mecz z Grybovią. Start godzina 17:00 . W 7 kolejce MKS Sokół zmierzy się z Zyndramem Łącko.