Sport, Z ostatniej chwili

Grybów nie wywiózł punktów. Wygrana Sokoła i niewykorzystane karne

Opublikowano: 14 września, 2017 o 7:25 am   /   przez   /   komentarze (2)

Piłkarze MKS Sokół Stary Sącz odnieśli kolejne zwycięstwo w A Klasie. Piłkarze pokonali 2:0 Grybovie Grybów po bramkach Owsianki (18 minuta) i Ćwika (78 minuta).

Sytuacji do strzelenia bramek były jeszcze co najmniej dwie. Rzuty karne nie wykorzystali: Ćwik w 15 minucie i Bednarczyk w 83 minucie meczu.

Skład: Kozłowski – Haza, Głębocki, Rusin, Wojtas P. – Bednarczyk (Szczypta), Marduła Prz., Tokarczyk (Obrzud), Wójcik (Banach), Ćwik (Dziedzic) – Owsianka(K) oraz Wojtas Ł., Maślanka, Lorczyk, Sierota.

17 września (niedziela) o godzinie 11:00 piłkarze Sokoła zmierzą się na swoim boisku z Zyndramem Łącko. Obecnie zajmują 1 miejsce tabeli. Przed nimi jeszcze 24 spotkania.

Zapraszamy na stadion przy Bandurskiego 17 września o godzinie 11:00.