Sport, Z ostatniej chwili

Łącko najlepsze w sztafetach wśród dziewcząt i chłopców

Opublikowano: Październik 10, 2017 o 8:31 am   /   przez   /   komentarze (0)

3 października 2017 r. w Muszynie  „Zapopradzie” odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolenj w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. 

Do zawodów zgłosiło się 15 sztafet dziewcząt i 15 sztafet chłopców (300 zawodników) ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w sztafetowych biegach przełajowych zdobyli:

    • kategoria dziewcząt: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku w składzie: Katarzyna Faron, Natalia Florian, Natalia Franczyk, Gabriela Gromala, Milena Jamińska, Jolanta Jawor, Zofia Kałużny, Agata Konopka, Julia Majkrzak, Wiktoria Słowik, Sabina Sopata, Magdalena Tokarz.
    • kategoria chłopców: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku w składzie: Paweł Adamczyk, Dominik Gorczowski, Piotr Jawor, Jakub Kasprzak, Mateusz Klag, Paweł Klag, Arkadiusz Kowalczyk, Jan Kurnuta, Piotr Lisiecki, Jakub Mrówka, Dariusz Szczerba, Filip Talar, Krzysztof Trzepak.
  • Dziewczynki – 10 x 1000 m:
MIEJSCE SZKOŁA CZAS
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku 31,44
2. Szkoła Podstawowa w Chełmcu 32.26
3. Szkoła Podstawowa w Lipnicy Wielkiej 32,41
4. Szkoła Podstawowa w Rytrze 33,09
5. Szkoła Podstawowa w Jazowsku 33,18
6. Szkoła Podstawowa w Librantowej 33,48
7. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu 33,55
8. Gimnazjum w Krużlowej Wyżnej 34,56
9. Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy 35,04
10. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem 35,09
11. Gimnazjum w Stróżach 35,28
12. Szkoła Podstawowa w Mogilnie 36,18
13. Szkoła Podstawowa w Przydonicy 37,00
14. Zespół Szkolno-PrzedszkolnyGimnazjum w Muszynie 37,20
15. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Królowej Górnej DNS

 

  • Chłopcy – 10 x 1500 m:
MIEJSCE SZKOŁA CZAS
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku 40,50
2. Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy 41,58
3. Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej 42,00
4. Szkoła Podstawowa w Jazowsku 42,21
5. Gimnazjum w Krużlowej Wyżnej 42,24
6. Szkoła Podstawowa w Podegrodziu 43,19
7. Szkoła Podstawowa w Chełmcu 43,40
8. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Złockiem 43,40
9. Szkoła Podstawowa w Rytrze 44,43
10. Gimnazjum w Stróżach 44,59
11. Szkoła Podstawowa w Przydonicy 45,11
12. Szkoła Podstawowa w Wielogłowach 45,16
13. Szkoła Podstawowa w Lipnicy Wielkiej 46,50
14. Szkoła Podstawowa w Koniuszowej 47,10
15. Zespół Szkolno-Przedszkolny Gimnazjum w Muszynie 48,27

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a