Sport, Turniej sokolika U-10, Z ostatniej chwili

Starosądeccy przedsiębiorcy wspierają Turniej Sokolika

Opublikowano: Kwiecień 15, 2017 o 6:11 am   /   przez   /   komentarze (4)

Z roku na rok powiększa się liczba starosądeckich firm, które decydują się wspierać najlepszy w Polsce turniej piłki nożnej dla dzieci, który odbywa się w Starym Sączu.

Jak mówi Tomasz Popiela-koordynator turnieju: –Miejski Klub Sportowy Sokół Stary Sącz jako organizator VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni z roku na rok podnosi poziom organizacyjny turnieju. Dzięki dużemu wsparciu sponsorów możemy gościć w naszym mieście tak znane zespoły jak FC Liverpool, Hertha Berlin, AS Roma czy Feyenoord Rotterdam. W sumie w czerwcu 2017 roku zobaczymy na wyremontowanym stadionie 32 zespoły z 11 krajów.

W bieżącym roku do grona partnerów turnieju dołączyły kolejne starosądeckie firmy: BESTPOL, właściciel Bogdan Wójcik, Zakład Instalacji Wod-Kan, właściciel Roman Csorich, JOPEK Transport i Spedycja, właściciel Adam Jop, Bank Spółdzielczy w Starym Sączu, BATIM. Od kilku lat turniej wspierają: ECOPUF, właściciel Agnieszka Wójcik, SAM-CHEM, właściciel Adam Stolarski, EKRAN, właściciel Maciej Leśniak, REMAR, właściciel Marcin Golonka, PARK M, właściciel, Krzysztof Mróz, SHP Rolnik, Drukarnia Starosądecka, właściciel Beata Stolarska, ROLBUD, właściciel Władysław Sychowski.

Dziękujemy wszystkim za zaufanie.

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Starosądeccy przedsiębiorcy wspierają Turniej Sokolika"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
StarySadeczak
Gość

Brawo. Swoim bogactwem trzeba umieć się dzielić!!! Szacunek dla tych firm.

Stary
Gość

Brawo !! Mają KASĘ i KLASĘ !!!

sta
Gość

Pełen szacun dla pana Popieli ze potrafił zorganizowac taki turniej na takim poziomie

waldi
Gość

A najgorsze to ze bedzie brylowała nasza władza gminna co ona to nie zrobiła

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a