Kultura, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

8. Lachowska Micha w Starym Sączu. Zagra CIUPAGA!

Opublikowano: Kwiecień 16, 2018 o 3:29 pm   /   przez   /   komentarze (4)

6 maja 2018 w Starym Sączu odbędzie się 8. Lachowska Micha. Burmistrz Starego Sącza po raz ósmy zaprasza na smakowite regionalne potrawy przygotowane przez gospodynie z Gminy Stary Sącz, a muzyczna strona Lachowskiej Michy wygląda w tym roku tak: wystąpią Bystro Kicora, Spod Prehyby, Starosądeczanie, uczniowie Szkoły Gry na Skrzypcach Metodą Suzuki „Wygram Talent’, Starosądecki Chór Gospel i Muzyki Rozrywkowej, a w finale około godz. 18.00 kapela góralska CIUPAGA.

W tym roku starosądecki jadłospis przedstawia się następująco: kwaśnica, proziaki, pierożki z kaszą, chleb ze smalcem, podpłomyki, bundz, kluski kudłate, placki pasterskie, kołacze, ciasto drożdżowe… A to tylko mały wycinek z tego, co przygotują gospodynie (i gospodarze) z 15 sołectw z Gminy Stary Sącz. Każde będzie miało swoje stoisko i będzie kusiło tradycyjnymi przysmakami.

Więcej nie piszemy, trzeba przyjść, posmakować, posłuchać i dobrze się bawić.

ZAPRASZAMY 6 maja na starosądecki Rynek. Starosądeckie.info patronem medialnym Lachowskiej Michy!

Jesteśmy na Facebooku. Polub nas i bądź na bieżąco z informacjami w regionie: Starosądeckie.info

Tak się bawiliśmy w ubiegłym roku…

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "8. Lachowska Micha w Starym Sączu. Zagra CIUPAGA!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tomek
Gość

Wszyscy są ciekawi jak tam postępy z pracą nad Aquaparkiem na Stawach w Starym Sączu. 3 mln zł już przelane w grudniu 2017 a tutaj cisza. Tylko trzeba potwierdzenia czy już możemy mówić o przekręcie czy jeszcze się trzeba wstrzymać:)))

teresa
Gość

Gdzie jest CBA !!!

jacek
Gość

Dziękujemy panie burmistrzu za stawy, pięknie wyglądają tylko, tyle mamy z tego że pogoda piękna a mieszkańcy mogą sobie za płotu popatrzyć. Latem też będzie pięknie szczególnie jak wygonią wszystkich o 20. Po co się w ogóle za to braliście tak jak każda inna inwestycja spaprana.

JAN
Gość

BO ONI JUŻ TAK MAJĄ za co się wezmą to spieprzą !!!!

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a