Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Park-M przywróci blask ogrodom Zamku Królewskiego w Warszawie

Opublikowano: Wrzesień 11, 2017 o 11:49 am   /   przez   /   komentarze (9)

Zamek Królewski w Warszawie rozpoczyna projekt odtworzenia Ogrodów Dolnych. Na wykonawcę prac wybrał Park-M. Kontrakt przewiduje ich zakończenie do połowy 2019 r. i otwarcie Ogrodów Dolnych dla publiczności jeszcze latem tego samego roku.

– Wybraliśmy w przetargu nieograniczonym na odtworzenie Ogrodów Dolnych Zamku Królewskiego firmę Park-M, która spełniła warunki zamówienia i wykazała się profesjonalizmem, rzetelnością oraz terminowością w realizacji Ogrodów Górnych – jednej z nowych atrakcji turystycznych na mapie stolicy Polski – mówi Sławomir Kwiatkowski, główny inżynier Zamku Królewskiego.

W nowo stworzonej przestrzeni obok fontann, ścieżek, szpalerów zieleni spragnieni wypoczynku mieszkańcy i turyści odpoczną na ławkach, podziwiając urok Zamku Królewskiego i Wisły. Zielone tereny Podzamcza będą otwarte bezpłatnie dla publiczności. Ogrody Dolne i Górne Zamku Królewskiego stworzą harmonijnie połączoną całość, która dopełni panoramę Warszawy od strony Wisły.

 Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ponownie będziemy współpracować z Zamkiem Królewskim w Warszawie przy kolejnej prestiżowej rewaloryzacji obiektu historycznego. Prace nad Ogrodami Dolnymi zakończymy za dwa lata. Jestem przekonany, że staną się jednym z ulubionych zakątków stolicy i ważną atrakcją turystyczną – mówi Krzysztof Mróz, właściciel Park-M.

Rewitalizacja Ogrodów Dolnych będzie zwieńczeniem rozpoczętej w 1971 roku odbudowy jednego z najważniejszych zabytków stolicy Polski.

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Park-M przywróci blask ogrodom Zamku Królewskiego w Warszawie"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
edwardo
Gość

To chluba dla MIasta i PARK-M za wejście na tak trudny rynek Warszawy!!!Chcemy więcej tego dobra!!!

Mrufka
Gość

Zapytajcie za ile z……….a
Pracownicy to wam szczeka opadnie…

e
Gość

Nie komentuję-ale Warszawa zauważa Stary Sącz-i to jest dobry początek sukcesu !!! Mogę się pod tym podPiSać w ciemno 🙂 !!!

Hmm
Gość

No więc, za ile pracownicy z……….a?

Obserwator
Gość

Brygadzisci po 5 tys i w górę. Im sensownejszy tym lepiej może zarobić.

pracownik Paa
Gość

Potwierdzam!

K.
Gość

Brawo Krzysztof!!! Szacun!!!

Tak mysle
Gość

No tak .ograł Stary Sacz ,gdzie miał wybudować zakład ,bo tu za grosze wykupił ,wyzamienial pola ,a tu proszę budynek stanął w Podegrodziu i tam będą odprowadzane podatki .

Anonimowo
Gość

A kto tobie ,zabrania ruszyć głową i zarabiać pieniądze? trochę chęci do roboty i użycie mózgu anie ciąle biadolenie i zazdrość

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a