Wydarzenia, Z ostatniej chwili

„Polonia Minor” dla cukierni Raj z okazji 25-lecia działalności

Opublikowano: Grudzień 6, 2017 o 7:26 am   /   przez   /   komentarze (12)

Samorząd Województwa Małopolskiego docenił działalność firmy RAJ z Gołkowic Dolnych a radny sejmiku Województwa Małopolskiego Stanisław Pasoń wręczył im wojewódzką Nagrodę „Polonia Minor” w uznaniu za zasługi w kultywowaniu tradycji oraz wkład w rozwój gospodarczy i pracę na rzecz Małopolski i jej mieszkańców.

Firma „Raj” z Gołkowic Dolnych, którego właścicielem jest wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Stawiarski istnieje na rynku od 1992 roku. W sobotę (2 grudnia) w Sokole odbyła się uroczystość z udziałem samorządowców oraz pracowników firmy. Podsumowano 25-lecie działalności firmy, której podstawową działalnością jest catering oraz cukiernictwo.

Uroczystość uświetnił koncert Miejskiej Orkiestry Stary Sącz.

 

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "„Polonia Minor” dla cukierni Raj z okazji 25-lecia działalności"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo
Gość

SAMI SWOI !!!

Rzetelny
Gość

Serdeczne Gratulacje Panie Andrzeju!!!

sądeczanka
Gość

a za czyje pieniądze ta impreza w Kinie Kino wynajem kosztuje a gdzie Jeziorek który ma cukiernie chyba dużo dłużej

San Escobar
Gość

Pan Andrzej i Jego firma – ŚWIETNY DUET ! Natomiast „Chłopu”… nie ufam…

Ate
Gość

Oczywiście chłop w roli głównej.

Anonimowo
Gość

Gala prawdopodobnie również za pieniądze podatników !!!

Andrzej Stawiarski
Gość

Uspokoję Cię, ani gala, ani nic co z nią związane nie kosztowało podatnika złotówki. Prawdą jest, że nie jest to impreza tania, ale nie żal mi grosza na nią i jestem wdzięczny wszystkim, którzy to uszanowali, uczestnicząc w niej. Nie jestem osobą anonimową podobnie jak i moje dochody, które zapewniam Cię wystarczają aby pokryć wszelkie wydatki związane z imprezą. Jeśli jednak podejrzewasz mnie o żerowanie na pieniądzach publicznych, polecam zawiadomić organy ścigania, a nie wypisuj głupot, bo mnie i tak tym nie wzruszysz, ale ubliżasz moim gościom, których z tego miejsca za Ciebie przepraszam.

Anonimowo
Gość

PANIE S. Nie wiem czy cenzura mnie wpuści ,ale jako postronny obserwator przypomina mnie się powiedzenie; uderz w stół a nożyce się odezwią ! i jeżeli było tak jak P. twierdzi to gratuluję jest P. pierwszy i jedyny z grona znanych mi przedsiębiorców tak uczciwy !! Martwi mnie tylko ten krzyk wywołany moimi wątpliwościami ( wszak jako człowiek myślący mogę mieć ! ) i to że nie rozwiał on moich wątpliwości ! .Może lepiej było nie odpowiadać !

misia
Gość

szkoda pisania !! zal mi cie Anonim zatrujesz sie kiedyś swoim własnym jadem

misia
Gość

Żal mi cię Anonim zatrujesz się kiedyś swoim własnym jadem .Może nawet już to się stało. ..

Joanna Grząbel-Mikulska
Gość
Śmieszny anonimie!Żal mi takich ludzi jak ty ponieważ twój jad wypalił ci resztki rozumu!Przykro mi bardzo że na twojej drodze nie stanął ktoś taki jak Andrzej Stawiarski bo gdybyś miał przyjemność współpracować z takim człowiekiem jak on nie pieprzył byś takich bredni jakie wpisałeś pod jego adresem To człowiek z klasą której tobie nigdy nie uda się uzyskać bo z klasą to trzeba się urodzić A ktoś kto jest anonimem nigdy jej nie osiągnie bo zawsze będzie zachowywał się jak szczur w kanale.Gdybys był pracownikiem Stawiarskiego nie pisalbys takich oszczerstw bo nie raz ratował nas w trudnych sytuacjach i nie… Czytaj więcej »
Anonimowo
Gość

MÓJ CI ON ……ACHA …..ROZUMIEM !!!!!!!!!!!!!

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a