Edukacja, Z ostatniej chwili

W Łącku przygotowują się do uruchomienia nowego przedszkola

Opublikowano: Sierpień 12, 2017 o 7:35 am   /   przez   /   komentarze (4)

      Bardzo sprawnie przebiegają roboty związane z adaptacją części pomieszczeń Zespołu Szkolno -Gimnazjalnego w Łącku na potrzeby nowo tworzonego przedszkola. Gmina Łącko pozyskała na ten cel wsparcie środkami unijnymi w ramach projektu ,,Wesołe przedszkolaki w m. Łącko” w wysokości 697 138,12 zł.

W ramach tego zadania prowadzone są prace związane z przygotowaniem sal do zajęć jak również adaptacja sanitariatów. Równocześnie trwa zakup niezbędnego wyposażenia, które w zdecydowanej większości jest finansowane z pozyskanych środków. W sumie przygotowywane jest miejsce dla 100 przedszkolaków, którzy uzyskają bardzo dobre warunki do przebywania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oprócz istniejącego od lat samorządowego przedszkola funkcjonującego w budynku urzędu gminy powstaną nowe miejsca dla przedszkolaków z terenu gminy Łącko.

 

 

 

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "W Łącku przygotowują się do uruchomienia nowego przedszkola"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mieszkaniec
Gość

W Łącku w szkole można zrobić przedszkole a w Jazowsku niestety nie bo oczywiście mieszkańcy nie chcą he he he „lepszy wróbel w garści ” Bo niektórzy będą budować przedszkole no to naprzód przeciwnicy przedszkola w szkole do roboty -dzieci wam kiedyś podziękują!!!!

As
Gość

Prawda

zawiedziony
Gość

w Lacku powstaje chyba 10 przedszkole a w Obidzy nie dało się utrzymać drugiego oddziału przedszkolnego bo gminy nie stac teraz nasze czterolatki wozimy po sąsiednich miejscowosciach. Polityka……

Bul
Gość

To wina wójta i bezradności „rady „

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a