Edukacja, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Spotkanie Wielkanocne w „Dwójce”

Opublikowano: Marzec 27, 2018 o 10:02 pm   /   przez   /   komentarze (0)

 

27 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2. im Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbyło się tradycyjne spotkanie przedświąteczne. Uroczystość swoją obecnością uświetnił burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, jego zastępca Kazimierz Gizicki, wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. prof Józefa Tischnera w Starym Sączu Urszula Sadowska, dyrektor Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Maria Sosin oraz licznie przybyli emerytowani nauczyciele.

Dyrektor Wioletta Nowak serdecznie przywitała przybyłych gości. Spotkanie rozpoczął krótki montaż przygotowany przez uczniów „Dwójki”.Na zakończenie popłynęły życzenia, aby te nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosły wszystkim wiele radosnych szczęśliwych dni, oraz były doskonałą okazją do spędzania wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Oglądając piękne przedstawienie, słuchając tak fantastycznie wykonanych utworów i siedząc przy tak ślicznie udekorowanych, świątecznych stołach nie sposób dostrzec w tym wszystkim niezwykłego serca, piękna i chęci. Już nie wspomnę o pracowitości. Ile to wysiłku kosztowało, ile to pomysłu trzeba i ile czasu wolnego zaangażować, aby takie spotkanie zorganizować. Efekt jest fantastyczny i bardzo nas wprowadza w te święta –mówił burmistrz Jacek Lelek, który złożył wszystkim uczestnikom świątecznego spotkania, najserdeczniejsze życzenia.

Po przedstawieniu odbyła się krótka „uczta paschalna”, w czasie której płynęły gorące życzenia od przybyłych gości. O profesjonalną obsługę zadbały uczennice klasy gastronomicznej z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu. Miłym rozmowom, wspomnieniom emerytowanych nauczycieli, przysłuchiwali się z ciekawością nauczyciele, którzy bardzo lubią gościć ich w progach swojej szkoły. Zobacz „Spotkanie wigilijne w Dwójce”

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a