Edukacja

Uczniowie „Słowackiego” w finale Małopolskich Konkursów Kuratoryjnych

Opublikowano: Luty 1, 2016 o 12:33 am   /   przez   /   komentarze (2)

Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe rokrocznie budzą ogromne emocje we wszystkich typach szkół, są bowiem uznawane za jedno z ważniejszych wydarzeń edukacyjnych pozwalających sprawdzić wiedzę i umiejętności uczniów.

Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż trzech uczniów Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu- zakwalifikowało się do etapów finałowych Małopolskich Konkursów Kuratoryjnych z matematyki, historii, wiedzy o społeczeństwie.

Finalistą konkursu z matematyki został uczeń klasy 3A – Adam Wojtas. W gronie finalistów z historii (podobnie jak w roku ubiegłym) znaleźli się uczniowie: Maciej Jop – klasa 3B i Michał Szewczyk – klasa 3A .

Szczególne gratulacje należą się Michałowi Szewczykowi, który tytuł finalisty zdobył także w konkursie Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej, uzyskując wysoką ocenę z testu i pracy projektowej.

Jesteśmy dumni i cieszymy się z osiągnięć naszych uczniów. Przed nimi czas wytężonej pracy i udział w etapie wojewódzkim -mówi wicedyrektor Wioletta Nowak.

Gratulując dotychczasowych sukcesów, finalistom życzymy jak najwyższych lokat i tytułu „Laureata”.
.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Luty 1, 2016 o 10:07 pm Trzymający kciuki

    Gratulacje i powodzenia! 🙂

  • Luty 3, 2016 o 2:48 pm Anonim

    Gratulacje!
    Cieszę się, że Gimnazjum ma aspiracje i jest na dobrej drodze by zostać jedną z najlepszych szkół w regionie. Marzy mi się , by była to szkoła o takiej renomie jak niegdyś dwójka ( Czerwona Szkoła).

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a