Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Noworoczne Spotkanie Seniorów i Osób Samotnych

Opublikowano: 14 stycznia, 2019 o 9:28 am   /   przez   /   komentarze (0)

13 stycznia 2019 roku w remizie OSP w Starym Sączu odbyło się III Noworoczne Spotkanie Seniorów i Osób Samotnych zorganizowane przez Zarządy Osiedli Słoneczne i Zachód oraz radną Julię Dziedzic i Ewe Ziębę. Blisko 100 osób bawiło się i biesiadowało. Wśród zaproszonych gości pojawiła się Ewa Zielińska, radna powiatu nowosądeckiego oraz wiceburmistrz Kazimierz Gizicki. 

Uroczystość rozpoczęły wzruszające Jasełka w wykonaniu teatrzyku integracyjnego Podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Gniazdo pod czujnym okiem pani Danuty Hejmej. Wspólne kolędowanie przy akordeonie pana Marka Zięby trwało do późnych godzin wieczornych. Noworoczne życzenia złożyli seniorom zarządy osiedli.

 

Organizatorzy składają podziękowania dla: cukierni Klag (Grzegorz Klag) z Gołkowic Górnych, młodzieży z technikum żywienia i usług gastronomicznych z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych im. ks prof. J. Tischnera w Starym Sączu w osobach: Grzegorz Rembiasz, Laura Mąka, Izabela Ptasznik, Dominika Molanda,  Natalia Porębska za pomoc w obsłudze spotkania a także wszystkim wykonawcom z teatru integracyjnego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Gniazdo wraz z opiekunami za wspaniałe przedstawienie.

Wsparcie finansowe; Urząd Miasta Stary Sącz, Bank Spółdzielczy w Starym Sączu, Alior Bank placówka w Starym Sączu

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a