Wydarzenia, Z ostatniej chwili
Dzieje się dobro w Łącku! Szyją maseczki dla medyków
Łącko szyje maseczki dla medyków, strażaków i innych grup społecznych. Grupę na Facebooku utworzyła Anna Gromala. To pospolite ruszenie, które zasiadło przy maszynach do szycia to osoby z doświadczeniem, profesjonalne krawcowe , ale także amatorki i zupełne nowicjuszki. Pomoc idzie między innym do szpitali w Nowym Sączu i Krakowie a także strażaków czy sklepów. Szyją mali i duzi, młodzi i starsi. Wszystkie ręce na pokład!
W Łącku dzieje się bardzo dużo, ktoś prosi o materiał, inny oferuje transport. Ludzie solidarnie pomagają sobie nawzajem a robią to z uśmiechem. Jeśli chcecie dołączyć zgłaszajcie się na grupę na Facebooku: „Szyjemy maseczki, okolice Łącka”
Posłuchaj inicjatorki całej akcji, pani Anny Gromali:






Starosądecki Jarmark Bożonarodzeniowy. Świąteczna atmosfera w sercu miasta
Etap szkolny IV edycji konkursu „Stary Sącz. Wiem, gdzie mieszkam” za nami!
Stary Sącz. Rekrutacja do Dziennego Domu Seniora
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm