Sport
Ruszają zapisy na Nocny Bieg św. Kingi
Nadchodzi IV edycja Biegu św. Kingi, imprezy, która na trwałe wpisała się w starosądecki sportowy kalendarz. W ciągu czterech lat udało się stworzyć zawody o szczególnym klimacie, na które tak chętnie przyjeżdżają amatorzy nocnego biegania.
Zatem 7 maja, punktualnie o godzinie 21:30 z dziedzińca klasztoru sióstr klarysek ruszą biegacze, którzy rywalizować będą na trzech dystansach, trzech, sześciu i dziesięciu kilometrów. Formuła zawodów pozwala zawodnikom zadecydować w trakcie biegu, który dystans chcą przebiec. Na zwycięzców poszczególnych biegów w różnych kategoriach wiekowych będzie czekało podium, medale i nagrody.
SZCZEGÓŁY i ZAPISY TUTAJ






To koniec legendarnej szopki z Ptaszkowej. Po 11 sezonach twórcy ogłaszają przerwę
Popowice. Żyją w tragicznych warunkach i odmawiają pomocy.
Śp Anna Rams, 3 Maja
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm