Info z rejonu
Dzisiaj kierowcy pojadą autobusem za darmo
Jeśli jesteś właścicielem bądź współwłaścicielem samochodu, weź ze sobą dowód rejestracyjny a już dzisiaj (22 września) możesz jeździć po Nowym Sączu miejską komunikacją zupełnie za darmo.Wszystko z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu.
Dzień bez Samochodu został zainicjowany przez Komisję Europejską w 2002 roku i odbywa się regularnie co roku. Kampania ma promować ekologiczne i korzystne dla zdrowia środki transportu: chodzenie pieszo i jazda na rowerze, a także rezygnację z jazdy samochodem na rzecz komunikacji miejskiej.
We wtorek 22 września kierowcy, którzy pozostawią swoje samochody i przesiądą się do autobusu, będą mogli skorzystać z darmowych przejazdów autobusami MPK Nowy Sącz. Warunkiem jest posiadanie dowodu rejestracyjnego swojego pojazdu.
fot. MPK






Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Znęcał się nad swoją matką. Decyzją sądu 33-latek trafił do aresztu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm