Wydarzenia, Z ostatniej chwili
Ryzyko ptasiej grypy na terenie Powiatu Nowosądeckiego
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nowym Sączu poinformował o ryzyku wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków na terenie powiatu nowosądeckiego w związku ze stwierdzeniem serii ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa małopolskiego. W związku z tym, na terenie powiatu nowosądeckiego niezbędne jest podjęcie działań zapobiegających wystąpieniu ptasiej grypy.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nowym Sączu informuje o konieczności zachowania szczególnej ostrożności i odpowiednich środków bioasekuracji przy obsługiwaniu drobiu, minimalizujących ryzyko przeniesienia ptasiej grypy na ptaki utrzymywane w gospodarstwach.









Bezpieczna podróż samochodem w okresie świąteczno-noworocznym
Święta Bożego Narodzenia w naszych kościołach
Młodzi sportowcy z parafii św. Elżbiety na podium turnieju LSO!
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm