Sport
Saneczkarskie sukcesy uczniów
Uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół w Marcinkowicach uczestniczyli w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w saneczkarstwie lodowym w Starym Smokowcu na Słowacji.

II miejsce w kategorii dwójek juniorów zajęli: Michał Weber i Jakub Wójs, a III miejsce w kategorii drużyn zajęli: Mateusz Kiełbasa wraz z Emilią Nosal, Piotrem Jaśkiewiczem i Patrykiem Prechitko.
IV miejsce w kategorii drużyn zajęli: Emilia Dudek, Wiktor Jacak, Maksymilian Gutowski i Patryk Zwolennik.

Wszyscy zawodnicy, którzy reprezentowali: UKS Tajfun Nowy Sącz, UKS Orkan Marcinkowice oraz UKS Łęka, zdobyli ponad 100 punktów, co uplasowalo nasze województwo na II miejscu.

– Dziękuję trenerom: Dariuszowi Ziarno, Andrzejowi Kupczykowi oraz Kamilowi Malickiemu za przygotowanie i motywowanie zawodników. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów – mówi Iwona Sikorska, dyrektor szkoły.






Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm