Na sygnale
Strzelił z wiatrówki w samochód z pasażerami
25-letni mieszkaniec gminy Mszana Dolna z okna domu strzelał z wiatrówki. Trafił w samochód zaparkowany na myjni samochodowej, w którym poza kierującym znajdowała się kobieta oraz 6-letni chłopiec. Sprawę wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej.
4 marca br. o godzinie 20:15 w jednej z miejscowości w gminie Mszana Dolna doszło do nietypowego zdarzenia. W samochód marki Audi, którego kierujący oczekiwał na wolne stanowisko na myjni samochodowej, trafiły strzały z wiatrówki. Na miejsce wezwano patrol Policji. Funkcjonariusze ustalili skąd prawdopodobnie padły strzały, które trafiły w boczne drzwi pojazdu zgłaszającego. W samochodzie podczas zajścia poza kierującym znajdowała się jego żona oraz ich 6-letni syn. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny. Działania śledczych doprowadziły do 25-latka, który niedawno zakupił sobie broń pneumatyczną, na którą nie jest wymagane zezwolenie. Mężczyzna tłumaczył, że nie chciał trafić w samochód. Funkcjonariusze zabezpieczyli broń. 25-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia oraz narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.
KPP Limanowa.






Noc w IMO Galerii
Literowanie na medal! Konkurs Spelling Bee Competition 2026 w „Dwójce”
Oazy Wakacyjne dla LSO
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm