Sport
Na trasie z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju będą promować Powiat
Po raz ósmy wyruszą na rowerach z Krynicy Morskiej do Krynicy-Zdroju i po drodze będą promować Sądecczyznę. Dziś starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i wicestarosta Antoni Koszyk podpisali umowę w tej sprawie z Bogdanem Kałuckim – prezesem stowarzyszenia Krynicka Organizacja Turystyczna.
Rowerzyści wyruszą 1 czerwca z Krynicy Morskiej i w ciągu 10 dni powinni dotrzeć do Krynicy-Zdrój. Pokonają w tym czasie trasę o długości 820 kilometrów. Podczas przejazdu będą nosić koszulki z napisem Sądeckie.
– To świetna inicjatywa – podkreśla starosta Marek Kwiatkowski. – Jako władze Powiatu mocno wspieramy przedsięwzięcia, które promują nasz piękny region, a to wydarzenie od kilku lat budzi spore zainteresowanie w kraju. Całej ekipie gratuluję formy i życzę powodzenia.
Fot. Paweł Szeliga






Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm