Info z rejonu
Adam Małysz zagościł w FAKRO
FAKRO słynie ze swojej gościnności. Przez cały rok firmę odwiedzają tysiące partnerów – dekarze, architekci, sprzedawcy. Tym razem w siedzibie producenta okien dachowych i schodów strychowych zagościł sam Adam Małysz, legenda sportu, a z wykształcenia… dekarz.
Wizyta Adama Małysza w siedzibie nowosądeckiego FAKRO była połączona promowaniem współpracy nowosądeckiej firmy z Blachotrapezem.W ramach prestiżowej rywalizacji Blachotrapez Mistrz Dekarstwa 2026, której Ambasadorem jest Adam Małysz, FAKRO zaprasza dekarzy z całej Polski do udziału w wyjątkowym konkursie „Złoty Montaż”.

„Złoty Montaż” to nie tylko okazja do zaprezentowania fachowych umiejętności, ale również szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 20 000 zł. Uczestnicy konkursu przesyłają zdjęcia montażu nowoczesnych okien GREENVIEW, a dodatkowe punkty zdobywają w quizach produktowych.
FAKRO jako Złoty Partner konkursu Mistrz Dekarstwa 2026, podkreśla znaczenie wysokiej jakości montażu i wspiera wykonawców w ich codziennej pracy. To już nasza kolejna udana inicjatywa z firmą Blachotrapez. Cieszymy się z tej mocnej i partnerskiej relacji – komentujeRobert Sadowski, Kierownik Zespołu ds. Współpracy z Wykonawcami FAKRO.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 grudnia 2025 r. na fanpage’u Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami FAKRO oraz w aplikacji FAKRO CONNECT. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Dach Forum 2026 w Kielcach – z udziałem Adama Małysza, który swoją obecnością nada wydarzeniu wyjątkowy charakter.

Podczas wizyty FAKRO Adam Małysz, nie tylko zwiedził firmę, ale również rozmawiał z prezesem, Ryszardem Florkiem o pasji do pracy, branży dekarskiej i tegorocznej edycji konkursu Mistrz Dekarstwa 2026.








Nad Jeziorem Rożnowskim utonęła kobieta. Policja apeluje o ostrożność
Po awansie czas na okręgówkę. Sokół Stary Sącz zaczyna sezon na wyjeździe
Ruszył nabór do stypendiów Fundacji im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza. Wnioski tylko do 11 września
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm