Info z urzędu
Zatrudnią 100 osób. Głównie szwaczki i tapicerów
Sądecki Urząd Pracy podjął współpracę z jednym ze sądeckich przedsiębiorców, który zamierza w najbliższym czasie zatrudnić około 100 osób. Pracodawca zamierza zatrudnić głównie szwaczki oraz tapicerów. Jednak ze względu na ograniczoną dostępność osób o oczekiwanych kwalifikacjach ustalono, że Sądecki Urząd Pracy przeszkoli w oczekiwanym zakresie część zatrudnianych osób.
W związku z tym, zachęcamy osoby bezrobotne zarejestrowane w SUP o kontakt ze swoim Doradcą Klienta celem poinformowania o chęci wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
źródło: SUP






Dwa zatrzymania w regionie. Interwencje w Chomranicach i Głębokiem po działaniach Fundacji ECPU Polska
Znamy program 6. PERYFERIADY! Ruszyła sprzedaż biletów dziennych
80 lat LKS Barciczanka. Pokolenia tworzyły historię, dziś wspólnie świętowały wyjątkowy jubileusz
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm