Info z rejonu
Kupcy świętowali
W minioną sobotę Kongregacja Kupiecka w Nowym Sączu obchodziła swoje święto. Starostwo Powiatowe reprezentował wicestarosta nowosądecki Antoni Koszyk.
– Serdecznie gratuluję sądeckiej społeczności kupieckiej w dniu jej święta. Poprzez swoją przedsiębiorczość, ciężką pracę i wysiłek, tworzycie Państwo pomyślność gospodarczą Ziemi Sądeckiej, nowe miejsca pracy, przyczyniając się do wzrostu dobrobytu mieszkańców Sądecczyzny – mówił wicestarosta Antoni Koszyk. – Małe i średnie firmy są podstawą gospodarki każdego dobrze funkcjonującego państwa. Dlatego z okazji Waszego święta życzę wszystkim sądeckim przedsiębiorcom dalszego rozwoju, wielu udanych przedsięwzięć, a pracownikom – wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Wicestarosta przekazał list gratulacyjny od starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka na ręce Józefa Pyzika – prezesa Zarządu Kongregacji Kupieckiej Zrzeszenia Handlu i Usług z siedzibą w Nowym Sączu.
Fot. Maria Olszowska


















Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm