Info z rejonu
Nowy Sącz wygrał małopolski etap plebiscytu „Świeć się”
Nowy Sącz zwyciężył w regionalnej edycji plebiscytu na najpiękniejszą świąteczną iluminację „Świeć się”, zdobywając w głosowaniu internetowym 1951 głosów. Drugie miejsce zajęły Gorlice (1381 głosów), a trzecie Tarnów (155 głosów).
– Cieszę się bardzo, że Nowy Sącz zwyciężył w małopolskim etapie konkursu „Świeć się”. To pokazuje, że nasza świąteczna iluminacja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i jest efektowna, a jednocześnie czyni nasze miasto piękniejszym. Już teraz zachęcam do głosowania w ogólnopolskiej edycji, gdzie Nowy Sącz będzie walczył o jak najlepszą pozycję. Wygraną, na etapie małopolskim, kwotę 10 tys. zł przekażemy w postaci energooszczędnego sprzętu AGD na cel dobroczynny – powiedział wiceprezydent Wojciech Piech
Szczegółowe informacje dotyczące plebiscytu „Świeć się” są dostępne na stronie www.swiecsie.pl.
fot. www.swiecsie.pl






Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm