Sport, Z ostatniej chwili
Puchar Burmistrza pozostał w Starym Sączu. Bezkonkurencyjne siatkarki!
W dniach 23-24.04.2016 w Starym Sączu odbył się Ogólnopolski Turniej Kadetek o Puchar Starosty Nowosądeckiego i Burmistrza Starego Sącza.
Organizatorem turnieju byli S.O.S. Gimnazjum im. J Słowackiego, S.O.S. LO im. M. Skłodowskiej- Curie oraz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Poprad” Stary Sącz.
Oficjalnego Otwarcia Turnieju dokonał Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek oraz Wice Dyrektor Gimnazjum Wioletta Nowak.
Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów w tym Kadra Małopolski rocznik 2000, finalista Mistrzostw Polski Kadetek- Developres Rzeszów jak również MUKS Poprad -SOS LO Stary Sącz – mistrz Małopolski w kategorii kadetek.
Zawody rozgrywane były na salach w Starym Sączu i pięknej sali w Rytrze.
W pierwszym dniu rywalizacji rozgrywane były mecze w trzech grupach eliminacyjnych oraz ćwierćfinały które wyłoniły zespoły grające w niedzielę w finałach A,B,C.
W wyniku dwudniowej rywalizacji w czasie której rozegrano 42 mecze wyłoniono kolejność która wygląda następująco:
Finał C
3 miejsce – Jedynka Krynica
2 miejsce – Wisła Kraków
1 miejsce – SOS Gimnazjum KL III Stary Sącz
Finał B
4 miejsce – SOS Gimnazjum KL I, II Stary Sącz
3 miejsce – Jedynka Tarnów
2 miejsce – V LO Rzeszów
1 miejsce – Sandecja Nowy Sącz
Finał A
4 miejsce – Ekstrim Gorlice
3 miejsce – Kadra Małopolski
2 miejsce – Poprad SOS LO Stary Sącz – Puchar Burmistrza Starego Sącza.
1 miejsce – Developres Rzeszów – Puchar Starosty Nowosądeckiego
Dzięki hojnemu wsparciu Urzędu Miasta Stary Sącz oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu wszystkie zawodniczki otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe koszulki. Wszystkie zespoły otrzymały puchary. Na zakończenie turnieju pamiątkowe maskotki otrzymały : Ewa Machowska, Magdalena Potoniec, Ewelina Rosiek, Daniela Wilczyńska, Orłowska Anna, Kamila Skoczeń, Barbara Góra, Patrycja Stach, Zuzanna Kluska, Ola Nowak, Słotarska Hanna.
Wyróżniającymi się zawodniczkami z poszczególnych zespołów uznano: Krynica- Marta Michalak, Wisła- Aleksandra Kolano, SOS Gimnazjum – Paulina Łatka, SOS Gimnazjum kl. I – Ewa Liana, Tanów – Julia Stachura, V LO – Marcelina Czarnota, Sandecja – Wiktoria Kruczek, Gorlice – Kamila Gucwa, Kadra Mał. – Natalia Ślusarczyk, SOS LO – Paulina Tokarczyk, Developres – Izabela Filipek. Wszystkie zawodniczki otrzymały Pamiątkowe Statuetki
Rada trenerów wyróżniła najlepsze zawodniczki turnieju:
Najlepsza Przyjmująca – Klaudia Soboń – SOS LO Stary Sącz
Najlepsza Środkowa – Zuzanna Babiś – Developres Rzeszów
Najlepsza Rozgrywająca – Joanna Pierzga – SOS LO Stary Sącz
Najlepsza Atakująca – Barbara Malinka – Kadra Małopolski
Najlepsza libero – Katarzyna Iwańska – SOS LO Stary Sącz
MVP – Ogólnopolskiego Turnieju Kadetek – Stary Sącz 2016
Aleksandra Dyduła – Developres Rzeszów
Organizatorami turnieju byli;
Jakub Kaliciecki, Maciej Rejowski, Zbigniew Jasiński Piotr Wańczyk, Janusz Pasiut




















Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Znęcał się nad swoją matką. Decyzją sądu 33-latek trafił do aresztu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm