Na sygnale, Z ostatniej chwili
Karambol na Prażmowskiego w Nowym Sączu
Siedem aut zderzyło się wczesnym popołudniem ( 20 czerwca) na skrzyżowaniu ul. Prażmowskiego i Długoszowskiego w Nowym Sączu.
-W kolizji brało udział 7 samochodów (w tym 6 osobowych i jeden ciężarowy „gruszka”). Samochodami łącznie podróżowało 8 osób w tym jedno dziecko -mówi Marian Marszałek z PSP Nowy Sącz.
56-letni mieszkaniec gminy Grybów kierujący ciężarówką („gruszką”) najechał na tył osobowego Peugeota. Zadziałał efekt domina. Pchnięty Peugeot uderzył w osobowego Opla. Ten zaś uderzył w Mercedesa, który przemieszczając uszkodził tył Forda. Ford uderzył w Dacię, a ta w następnego Forda.
–Pogotowie Ratunkowe zabrało do szpitala 36-letnią kobietę, która kierowała Mercedesem -dodaje Marian Marszałek z PSP Nowy Sącz.
Działania strażaków trwały godzinę. Policja ukarała mandatem kierowcę ciężarówki.
PSP Nowy Sącz















Deszcz nie przeszkodził biegaczom. Blisko 400 uczestników VIII Nocnego Biegu św. Kingi
„Uważni na dźwięk 2026!” – wnioski po ćwiczeniach
Spotkanie otwarte z Sędzią Anną Marią Wesołowską w Nowym Sączu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm