Sport
Puchar Polski. Sandecja zagra ze Śląskiem Wrocław
W Warszawie odbyło się losowanie Pucharu Polski. Tradycji stało się za dość i Sandecja znów zagra z zespołem ekstraklasowym, tym razem jest to Śląsk Wrocław.
– To trudny przeciwnik – powiedział zaraz po losowaniu prezes MKS Sandecja Andrzej Danek. – Mecz gramy u siebie i będziemy chcieli pokonać rywala, choć oczywiście doceniamy Śląsk, bo to klasy przeciwnik. Mecze PP mają być rozegrane 11 lub 12 sierpnia, czyli czwartek – piątek.
Jeżeli Sandecja wygra, to wtedy w kolejnej rundzie spotka się ze zwycięzcą pary Drutex Bytovia – Zagłębie Lubin.
Pary 1/16 finału Pucharu Polski!
Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań
Wigry Suwałki – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce
Miedź Legnica – Górnik Łęczna
Olimpia Zambrów – Rominta Gołdap/Arka Gdynia
Stomil Olsztyn – Ruch Chorzów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Raków Częstochowa
Drutex Bytovia Bytów – Zagłębie Lubin
Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec/Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków
GKS Jastrzębie – Radomiak Radom
Włókniarz Kalisz – Pogoń Szczecin
MOSiR






Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm