Pielgrzymka śladami Błogosławionych
Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo – Turystyczne ITER zaprasza na weekendową pielgrzymkę: Śladami Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Matki Elżbiety Róży Czackiej i Ks. Jerzego Popiełuszki, w terminie 13-14.11.2021r. Zapisy trwają do 5.11.2021r. w Biurze ITER przy ulicy Urszulańskiej 9 w Tarnowie. Szczegółowy program wyjazdu dostępny jest na stronie: www.ddpt-iter.pl
Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych
Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych będzie:w Popowicach w czwartek od 16:00,w kościele parafialnym pw. św Elżbiety Starym Sączu w piątek i w sobotę od 15:30.
„Aktualność myśli społeczno-edukacyjnej bł. kard. Stefana Wyszyńskiego” – zaproszenie na konferencję
Małopolski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli – Oddział w Tarnowie oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Tarnowie organizują konferencję pt. „Aktualność myśli społeczno-edukacyjnej bł. kard. Stefana Wyszyńskiego”. Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2021 r. w godzinach od 15.00 do 18.15. Konferencja została zaplanowana w formie hybrydowej, tzn. można w niej wziąć udział zarówno stacjonarnie (w siedzibie MCDN – Oddział […]
Pierwsze miesiące na Kubie – relacja misyjna ks. Grzegorza Kozioła
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ks. Grzegorza Kozioła, który w sierpniu podjął posługę misyjną na Kubie i dołączył do ks. Dariusza Pawłowskiego. 7 sierpnia 2021 roku jako tarnowski misjonarz, wraz z księdzem Dariuszem Pawłowskim i księdzem Adamem Czerwińskim z diecezji toruńskiej wyleciałem z Polski, aby podjąć pracę misyjną w mieście Santiago De Cuba. Oprócz […]
120-lecie konsekracji kościoła w Barcicach
13 października 2021 roku przypada 120-lecie konsekracji kościoła w Barcicach. Na tę okoliczność Towarzystwo Historyczne Miłośników Barcic przygotowało wystawę starych zdjęć na planszach dużych rozmiarów, które można obejrzeć obok kościoła w Barcicach. Prócz tego można sobie zabrać z kościoła kartki okolicznościowe na pamiątkę konsekracji. W całą akcję włączyło się SOŁECTWO BARCICE, PARAFIA BARCICE i THMB […]
Opoka zaprasza na sesję naukową „Gender-zagrożenie”
Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania Opoka zaprasza: – na spotkanie z ks. Dariuszem Oko o zagrożeniu Gender. Rozpoczęcie we wtorek 19 października br. Mszą świętą w klasztorze o 18:00, a nastanie spotkanie w Opoce o 19:00. – na rekolekcje dla osób uzależnionych lub wychodzących z uzależnienia oraz ich rodzin. Rekolekcje odbędą się 12-14 listopada.






Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Znęcał się nad swoją matką. Decyzją sądu 33-latek trafił do aresztu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm