Info z urzędu, Z ostatniej chwili
Dziś mija termin na aktywowanie PUE ZUS
Od stycznia 2023 r. każdy przedsiębiorca musi mieć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.
Dotychczas taki obowiązek mieli jedynie płatnicy, którzy rozliczają składki za więcej niż pięć osób.
Płatnicy składek, którzy nie mają profilu na PUE, zobowiązani są do jego uruchomienia do 30 grudnia 2022 roku. Jeśli tego nie zrobią, profil założy ZUS do końca stycznia 2023 roku. W takiej sytuacji przedsiębiorca będzie musiał przekazać do Zakładu swój adres elektroniczny.
Konto na PUE daje przedsiębiorcy wiele możliwości. Pozwala nie tylko przesyłać dokumenty, ale również odbierać korespondencję z ZUS. Najlepiej założyć profil już teraz i bez pośpiechu zapoznać się z jego funkcjami.






Pierwsze posiedzenie Nowosądeckiego Klubu Biznesu
Zarząd Osiedla Południe zaprasza mieszkańców na spotkanie
Wychłodzony mężczyzna w kryzysie bezdomności uratowany przez sądeckich policjantów
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm