Kultura

Internackie Dni Starego Sącza on-line

Opublikowano: 3 kwietnia, 2020 o 8:50 am   /   przez   /   komentarze (0)

Beata Nobilec, Ewa Kujawa-Szura i Krzysztof Ruchała ze starosądeckiego Internatu mieli w planach swojej działalności organizacje Internackich Dni Starego Sącza. W obecnej sytuacji pandemii, postanowili, że zrealizują je online. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Starego Sącza do aktywnej współpracy.

-Nikt tak jak Wy nie zna tego pięknego miasta i nikt jak Wy nie przybliży naszej młodzieży jego klimatumówią wychowawcy InternatuO co prosimy? O zdjęcia Starego Sącza, różnych zakątków ważnych dla Was z których zrobimy galerie na naszej stronie pod hasłem „Stary Sącz kiedyś i dziś”. Prosimy również o ciekawe anegdotki i historyjki które oddadzą atmosferę tego miejsca. Może być śmiesznie ale również wzruszająco. Na koniec zaprosimy Was do udziału w internetowym quzie z wiedzy o Starym Sączu w którym udział wezmą również nasi mieszkańcy. Z góry bardzo Wam dziękujemy  i pozdrawiamy życząc dużo zdrowia w tym trudnym czasie.

Inicjatywa zakończy się wystawą on-line i konkursem wirtualnym dla wszystkich chętnych. Nad całą akcją czuwa dyrektor placówki p. Lucyna Dybiec.

Zdjęcia wysyłajcie na adres: bnobilec@internat.com.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a