Kultura
Kolejna płyta w Fonotece
Powiatowa Fonoteka wzbogaciła się o kolejną płytę. Tym razem na krążku znalazły się utwory nagrane przez Szkolny Zespół Regionalny „Czarny Potoczek”.
Zespół działa przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnym Potoku w ramach Szkółek Ginących Zawodów. Właśnie obchodził 10-lecie powstania i to z tej okazji wydana została płyta „Przez potocką wieś…”. Krążek – matkę i 100 płyt CD do dyspozycji zespołu wręczył w imieniu starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego – przewodniczący Rady PN Roman Potoniec.
To już 160 płyta w Fonotece Powiatowej.









Bezpieczna podróż samochodem w okresie świąteczno-noworocznym
Święta Bożego Narodzenia w naszych kościołach
Młodzi sportowcy z parafii św. Elżbiety na podium turnieju LSO!
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm