Na sygnale
Strażacy z Podegrodzia i Starego Sącza szkolili się w Stadłach
W dniu 24 listopada w remizie OSP Stadła a 25 listopada w remizie OSP w Tęgoborzy zostały zakończone dwa szkolenia podstawowe dla strażaków ratowników OSP.
Szkolenie, które było prowadzone w Stadłach ukończyło 28 strażaków OSP z gmin Podegrodzie i Stary Sącz. Natomiast szkolenie prowadzone w Tęgoborzy ukończyło 18 strażaków z gmin Łososina Dolna, Gródek n/Dunajcem, Piwniczna Zdrój oraz miasto Nowego Sącza.
Wszyscy uczestnicy zdali egzamin teoretyczny i praktyczny z wynikiem pozytywnym . Po egzaminie uczestnicy szkolenia złożyli przyrzeczenie na sztandar oraz oficjalnie zostali przyjęci do grona strażaków ratowników OSP.
PSP Nowy Sącz















Emocje do ostatniej piłki! Siatkarki MUKS Poprad Stary Sącz triumfują na własnym parkiecie
Uczniowie liceum rozbudowali szkolną strefę relaksu dzięki młodzieżowemu projektowi
Pierwsze posiedzenie Nowosądeckiego Klubu Biznesu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm