Wydarzenia, Z ostatniej chwili
Dom Handlowy idzie pod młotek

Dom Handlowy w Starym Sączu idzie pod młotek. SHP Rolnik, która jest właścicielem budynku wystawiła go właśnie na sprzedaż za kwotę 4,5 mln zlotych.
Do sprzedania jest nieruchomość gruntowa wraz z budynkiem mieszcząca się na działkach 1244/1, 1244/2 położona w Starym Sączu w ścisłym centrum miasta, na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego i Morawskiego, około 350m od centrum (Rynku) o łącznej powierzchni 1824 m2. Jest to teren zagospodarowany. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Teren zabudowany jest budynkiem pawilonu handlowo – usługowego – dwukondygnacyjny wybudowanym w 1978r. częściowo podpiwniczony o pow. zabudowy 857,08m2 z pow. użytkową 1 225,07m2.
Chętni proszeni są o składanie podań w Biurze SHP ROLNIK mieszczącym się przy ul. Sobieskiego 13 w Starym Sączu do końca października 2021r.
Na podstawie zebranych podań zostanie wyznaczony termin przetargu licytacyjnego.
Pozostałe informację dostępne pod nr telefonu 184460355.

