Wydarzenia, Z ostatniej chwili
Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań
22 sierpnia 2020 roku odbyło się spotkanie Grupy „Z Rozszczepem Przez Świat” w nowej siedzibie. Świetlica na osiedlu Kilińskiego przy ul. Stolarskiej 28 w Nowym Sączu została przeznaczona na potrzeby dzieci niepełnosprawnych. Warto dodać, iż do tej pory grupa nie miała swojego budynku, lecz spotkania odbywały się w różnych miejscach.
W imieniu Grupy „Z rozszczepem Przez Świat” z wnioskiem o przyznanie sali do Prezydenta Ludomira Handzla wystąpił Radny Miejski Maciej Rogóż.
Grupa prowadzona jest perfekcyjnie przez Kingę Wiewiórę, społeczniczce oddanej środowisku osób niepełnosprawnych. Wspólnie szukaliśmy rozwiązania dotyczącego sali, której do tej pory grupa nie posiadała. Wystąpiliśmy do Pana Prezydenta z prośbą o przyznanie sali dla grupy. Ku naszemu szczęściu w niespełna miesiąc Pan Prezydent pozytywnie ustosunkował się do naszej prośby. – mówi Maciej Rogóż Radny Miasta.
Podczas otwarcia sali dzieci bawiły się w rytmach muzyki wokalisty Wacława Cieślika „Kordian”. Nie zabrakło tańców prowadzonych przez wolontariuszy oraz bajkowych postaci. Popołudnie uwieńczył tort z okazji otwarcia salki na potrzeby grupy.


















Zaginął 15-letni Filip Kaczmarczyk z Nowego Sącza
„Światło nadziei….” niezwykły występ w Barcicach
Zmiana organizacji pracy Referatu Geodezji i Planowania Przestrzennego w Starym Sączu
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm