Wydarzenia, Z ostatniej chwili
Trzy handlowe niedziele w grudniu
Na stronie Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt nowelizacji jednej z tarcz antypandemicznych. Według jego zapisów w niedzielę przypadającą na 6 grudnia sklepy i galerie handlowe mogłyby być otwarte dla klientów. Warunkiem wejścia w życie uchwały jest przyjęcie jej przez Sejm oraz Senat.
– Wydaje się, że ta jedna niedziela poprawi komfort, rozładowując potencjalny tłok, jaki mógłby się pojawić w galeriach handlowych – mówił podczas konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski – Mamy zapewnienie ze strony handlu, że pewien reżim sanitarny, który oczekujemy, będzie pilnowany. Mamy szczególny okres zbliżających się świąt i jak wszyscy wiemy doskonale, to jest też okres związany z zakupami, z przygotowaniem, z prezentami – wyjaśniał.
W związku z tą decyzją w grudniu czekają nas aż trzy niedziele handlowe: 6, 13 i 20 grudnia.






Stary Sącz 2025 w liczbach. Ubywa nas. Migrujemy, emigrujemy. Mniej dzieci i ślubów
Święta na sądeckich drogach. 35 kolizji, 2 wypadki i 7 nietrzeźwych kierowców
Drastyczne odkrycie za kinem „Sokół” w Starym Sączu. Porzucony miot zwierząt
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm