Kultura, Z ostatniej chwili
Ania Dąbrowska w Pijalni-Głównej. Zgarnij podwójny bilet…
22 lutego godzinie 19:00 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdrój odbędzie się koncert Ani Dąbrowskiej To wszystko w ramach projektu Krynica Źródłem Kultury. Mamy dla Was 2 PODWÓJNE BILETY!
Aby je wygrać, należy spełnić WSZYSTKIE warunki: polubić i udostępnić ten post na Facebooku a w komentarzu oznaczyć minimum 1 osobę z którą wybralibyście się na koncert. Tylko tyle i aż tyle. Wśród wszystkich osób wylosujemy najpóźniej jutro, 2 szczęśliwe osoby, które będą mogły z osobą towarzyszącą bawić się na koncercie Ani Dąbrowskiej.
Ania Dąbrowska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka. Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda uzyskał status platynowej:
„Samotność po zmierzchu” 2004
„Kilka historii na ten sam temat” 2006
„W spodniach czy w sukience?” 2008
„Ania Movie” 2010
„Bawię się świetnie” 2012
„Dla naiwnych marzycieli” 2016
„The Best Of” 2017
Łącznie sprzedała ponad 500 000 płyt. Jest laureatką 9 Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych.






Stary Sącz 2025 w liczbach. Ubywa nas. Migrujemy, emigrujemy. Mniej dzieci i ślubów
Święta na sądeckich drogach. 35 kolizji, 2 wypadki i 7 nietrzeźwych kierowców
Drastyczne odkrycie za kinem „Sokół” w Starym Sączu. Porzucony miot zwierząt
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm