Polityka, Z ostatniej chwili

Kandydat na burmistrza: „Piwniczna jest pod respiratorem, trzeba podać jej tlen!”

Opublikowano: 11 grudnia, 2023 o 6:59 am   /   przez   /   komentarze (0)

Tomasz Michałowski będzie ubiegał się o fotel burmistrza Piwnicznej-Zdroju w przyszłych wyborach samorządowych. Widzi ogromny potencjał gminy i zamierza….podać jej tlen.

Piwniczna jest nie tylko kilka długości za Muszyną czy Krynicą, ale nawet Stary Sącz, którego specyfika jest oczywiście zupełnie inna ma o wiele więcej do zaoferowania i nie chodzi tylko o atrakcyjne miejsca turystyczne, ale przede wszystkim ofertę kulturalną. Piwniczna od kilku lat ma problem z organizacją chociażby Dni Miasta. Nie musimy szukać daleko. Zobaczmy jak zrobił to dr Jan Golba burmistrz Muszyny Zdrój. Dziś Muszyna to dobry adres! Jak wygram wybory zrobię wszystko, aby Piwniczna wróciła na należne jej miejscemówi Tomasz Michałowski.

Tomasz Michałowski ma 43 lata, jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu im. Marii Curie-Skłodowskiej oraz politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończył także: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Szkołę Główną Menedżerską Collegium Humanum w Warszawie oraz Akademię Humanitas w Sosnowcu.

W ostatnich latach pracował w Urzędzie Miasta Nowego Sącza, był też prezesem Sandecji. Pracował też jako szef gabinetu politycznego w dwóch ministerstwach Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwie Pracy i Technologii. -Ostatnie trzy lata byłem mocno zaangażowany w projekty turystyczne jako Doradca Prezesa w Polskiej Organizacji Turystycznejdodaje przyszły kandydat Wszystkich zainteresowanych dokładniejszym przebiegiem mojej kariery zawodowej 
zapraszam na moja stronę internetową www.tmichalowski.pl

fot. Wiktor Król

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"