Sport, Z ostatniej chwili

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej w Starym Sączu!

Opublikowano: Kwiecień 23, 2016 o 1:08 pm   /   przez   /   komentarze (0)

11 zespołów stanęło dzisiaj (23 kwietnia) do siatkarskich zmagań w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Starosty Nowosądeckiego i Burmistrza Starego Sącza . Przez 2 dni na hali sportowej w Starym Sączu i Rytrze rywalizować będą najlepsze siatkarki z Krakowa, Rzeszowa, Krynicy, Tarnowa, Gorlic, Nowego Sącza i Starego Sącza.

Oficjalnego otwarcia dokonał burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, wicedyrektor gimnazjum „Słowackiego” Wioletta Nowak i trener Janusz Pasiut.

Życzę zdrowej rywalizacji i niech wygra najlepszy -mówi burmistrz Jacek Lelek – w wolnej chwili zachęcam do zwiedzania Starego Sącza.

Zespoły zostały podzielone na 3 grupy, jednak tylko jedna z nich zmierzy się na starosądeckim parkiecie. 2 grupy udały się do Rytra.

Wierzę, że zdąży powstać druga obiecana hala sportowa i następny turniej uda się rozegrać tylko w Starym Sączu –dodał z uśmiechem na twarzy Janusz Pasiut.

W grupie A zmierzą się:

POPRAD 1

WISŁA KRAKÓW

POPRAD 2

W grupie B zmierzą się:

DEVELOPRES RZESZÓW

SANDECJA NOWY SĄCZ

JEDYNKA TARNÓW

KRYNICA

W grupie C zmierzą się:

KADRA MAŁOPOLSKI

POPRAD 2

EKSTRIM GORLICE

V LO RZESZÓW

Organizatorami turnieju są: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Poprad”, S.O.S przy Gimnazjum im. J. Słowackiego  oraz  S.O.S.  przy  Liceum Ogólnokształcącym w  Starym Sączu

Patronat medialny: Starosądeckie.info

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a