Na sygnale, Z ostatniej chwili
Zaginął KAZIMIERZ KARPIEL. Policja i rodzina proszą o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu
Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu prowadzi poszukiwania zaginionego Kazimierza KARPIELA. 66-letni mieszkaniec Nowego Sącza wyszedł z miejsca zamieszkania w okresie od 23.11.2019 roku, godz. 08.00 do 24.11.2019 roku, godz. 11.20 i do chwili obecnej nie powrócił. Od tego czasu nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.
Rysopis:
- wzrost ok. 175 cm,
- krępa budowa ciała,
- włosy siwe,
- duża, widoczna łysina,
- wąsy,
- oczy ciemne.
W dniu zaginięcia 66-latek mógł być ubrany w spodnie dżinsowe, ciemną kurtkę i buty trekkingowe. Zabrał ze sobą plecak w kolorze ciemnym.
W razie posiadania jakichkolwiek informacji o miejscu pobytu zaginionego Kazimierza KARPIELA należy kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu (oficer dyżurny: tel. 18 442 46 30 / numer alarmowy: 112) lub z najbliższą jednostką Policji.







Walka o zdrowie małego Mikołaja z Nowego Sącza. Rodzice proszą o pomoc
Przychodnia Eskulap z nowym zarządem
SP 1 w wykładzie dr. Łukasza Połomskiego
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm