Sport, Z ostatniej chwili

Piłkarze Sokoła nie do zatrzymania!

Opublikowano: 16 października, 2017 o 7:18 am   /   przez   /   komentarze (5)

Sześć punktów przewagi, najlepszy bilans spośród liderów (11 meczów, 31 punktów, 10 wygranych, 1 remis, 0 porażek). W bramkach: 32:6. Jeśli piłkarze Sokoła Stary Sącz nie zwolnią tempa to wrócą do klasy okręgowej w wielkim stylu. Póki co jedynym zespołem, który próbuje dorównać drużynie Sokoła jest Hart Tęgoborze. Ale strata jest spora (6 pkt).Sokół jest nie do zatrzymania.

Wczoraj na stadionie przy Bandurskiego rozegrano 11 kolejkę sądeckiej A klasy. Sokół podejmował na własnym boisku Górkę Szczereż. Wynik 2:0 dla gospodarzy. Do bramki trafił w 29 minucie Kołodziej a w 65 minucie Haza.

Skład MKS Sokół: Kozłowski, Rusin, Głębocki, Wojtas, Haza, Owsianka (Banach 70′), Wójcik (Obrzud 73′), Ćwik (Kożuch 80′), Kołodziej, Tokarczyk, Marduła.

W kolejnym spotkaniu MKS Sokół zmierzy się z Heleną Nowy Sącz.