Edukacja

Deutsch Wagen Tour w Starym Sączu

Opublikowano: 29 stycznia, 2015 o 6:21 am   /   przez   /   komentarze (0)

13 lutego  2015 roku uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz gimnazjaliści ze Starego Sącza i okolic będą mieli możliwość uczestniczyć w Zespole Szkół  Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu  w zajęciach warsztatowych w ramach  projektu realizowanego  przez Instytut Goethego w Polsce.

Lektorzy Instytutu, w ramach projektu Deutsch Wagen Tour, przybliżą młodzieży,  jak w oryginalny i nowatorski sposób uczyć się języków obcych, w szczególności języka niemieckiego, stereotypowo postrzeganego jako język trudny.
Projekt Deutsch Wagen Tour to kolejny pomysł dla aktywnych językowo uczniów ZSP oraz sąsiadujących gimnazjów, by jeszcze szybciej i efektywniej uczyć się języków obcych.
Już dzisiaj zgłoś się do wzięcia udziału w niekonwencjonalnie prowadzonych warsztatach językowych, które sprawią, że nauka języków obcych stanie się jeszcze ciekawsza i łatwiejsza.
Alles klar? Jasne, że klar!!!

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zajęciach warsztatowych w ramach projektu, prosimy o zgłaszanie się do swoich nauczycieli języków obcych.

 

źródło: ZSP Stary Sącz

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"