Edukacja

„Dwójka” z certyfikatem szkoły wspierającej talenty!

Opublikowano: 8 grudnia, 2019 o 9:56 am   /   przez   /   komentarze (0)

„Wielka księga marzeń” to nietypowa książka wydawnictwa Nowa Era, która zawiera 30 opowiadań laureatów trzeciej edycji konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem 2019”. Zadanie uczestników tegorocznej edycji konkursu polegało na stworzeniu opowiadania zainspirowanego odwiedzinami w tajemniczym kiosku z napisem „Punkt spełniania marzeń” znajdującym się pod jednym z drzew w parku. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział aż 1313 uczniów z całej Polski.

Wiktoria Damasiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu została laureatką konkursu „Popisz się talentem 2019” organizowanego przez wydawnictwo Nowa Era i jej opowiadanie znalazło się wśród 30 opowiadań wszystkich laureatów konkursu w profesjonalnie zilustrowanej książce zatytułowanej „Wielka księga marzeń”. Jednocześnie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu za pomysłowość i konsekwencję w rozwijaniu uczniowskich talentów otrzymała certyfikat oraz tytuł „SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ TALENTY”

„Wielka księga marzeń” to książka, która zawiera również „Poradnik marzyciela” podpowiadający w sposób kreatywny jakie kroki towarzyszą realizacji marzeń i jak można je zamieniać w rzeczywistość. Cały dochód ze sprzedaży pokonkursowej książki dostępnej w sklepie internetowym wydawnictwa Nowa Era jest przeznaczony na cele charytatywne i wsparcie podopiecznych fundacji „Mam marzenie”.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"