Edukacja

Egzaminy szóstoklasistów! Jak im poszło? Znamy wyniki!

Opublikowano: Czerwiec 24, 2015 o 1:43 pm   /   przez   /   komentarze (2)

Szóstoklasiści już wiedzą, jakie oceny otrzymali ze sprawdzianu a szkoły podstawowe analizują wyniki swoich uczniów. Gdzie poszło lepiej, a gdzie nieco gorzej?

Specjalnie dla Was, przeanalizowaliśmy wszystkie wyniki ze szkół, których organem nadzorującym jest gmina Stary Sącz. Dodatkowo porównaliśmy je z wynikami z gminy, powiatu i województwa. Zatem do dzieła….

Kolorem zielonym -oznaczyliśmy szkołę z najwyższym wynikiem, kolorem żółtym -szkołę zajmującą drugą lokatę, natomiast kolorem czerwonym -szkołę z najsłabszym wynikiem w gminie.

Na początek królowa nauk –MATEMATYKA! Najlepiej poradzili sobie uczniowie z Popowic i Skrudziny a najsłabiej szóstoklasiści z Barcic.

matemtyka

 

Z naszego ojczystego JĘZYKA POLSKIEGO górują uczniowie z Przysietnicy i Barcic, natomiast Skrudzina musi nadrobić zaległości.

JĘZYK POLSKI

 

JĘZYK ANGIELSKI nie stanowił żadnego problemu dla uczniów z Przysietnicy oraz Barcic, którzy najlepiej poradzili sobie na egzaminie. Najsłabiej napisali uczniowie ze Skrudziny.

angielski

Burmistrz Jacek Lelek podkreślił, że jest zadowolony z wyników egzaminów 6-klasistów oraz gimnazjalistów, bo jak widać na załączonych wykresach, całościowo gmina nie odbiega od wyników z powiatu i województwa a z niektórych przedmiotów jesteśmy dużo wyżej.

Cz jesteście tego samego zdania? Jak Wam poszło indywidualnie?

Warto przeczytać: Jak kształcą starosądeckie gimnazja?Znamy wyniki z Miasta i Gminy.

 

 

Komentarze

Komentarze (2)

  • Czerwiec 24, 2015 o 10:29 pm rodzic

    A co z jedynką w St.Sączu, czyżby była na samym końcu? Wstyd!!!!

  • Czerwiec 25, 2015 o 7:23 am Co ty na to

    Zadziwię cię, biorąc pod uwagę całość egzaminu to jest powyżej gminy, a nawet powiatu. Gratulacje.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a