Edukacja

Gołkowice. Kto pierwszy ten lepszy…na wygodnej palecie

Opublikowano: Maj 18, 2017 o 7:37 am   /   przez   /   komentarze (4)

W zeszłym roku pisaliśmy o grupie Best Public Achievement z Gimnazjum w Gołkowicach, której to członkowie pod opieką Pani Sylwii Kotas postanowili umilić uczniom i sobie czas spędzony podczas przerw lekcyjnych. Tym samym postanowili wykonać wygodne kanapy z niepotrzebnych palet. Dynamiczna grupa 10 dziewcząt: Kachniarz Aneta, Korabik Klaudia, Myjak Kinga, Pietrzak Martyna, Pyrdoł Aleksandra, Rusnarczyk Anna, Słowik Katarzyna, Stawiarska Katarzyna, Warzecha Agata i  Wysopal Gabriela  swe prace zaplanowała na pół roku. Jednak ich spryt, praca, umiejętności interpersonalne i chęci sprawiły, iż wygodne siedziska zagościły w szkole już po 2 miesiącach.

Oczywiście praca ta nie zostałaby zrealizowana bez pomocy wspaniałych ludzi, którzy dzięki swojej życzliwości, materialnie wspierali naszą grupę. Dlatego z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim firmom i ofiarodawcom z Gołkowic i ze Starego Sącza za pomoc i wielką życzliwość z Waszej strony.

Odkąd 4 sofy pojawiły się na szkolnych korytarzach trwa walka uczniów, by zająć na nich miejsca podczas przerw. Przesłanie „ Kto pierwszy, ten lepszy” i wygodne spędzanie przerw stało się inspiracją dla młodzieży klas 1, która to postanowiła kontynuować działania starszych kolegów i wykonać kolejnych 5 kanap. Prace obecnej grupy tworzy aż 19 uczniów są dość zaawansowane, lecz potrzebują oni jeszcze wsparcia finansowego różnych instytucji, oraz materiałów takich jak: śruby, drewnochrony, papiery ścierne itp. Dlatego, też zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc tym młodym ludziom, którzy już zaczynają angażować się w życie publiczne i pomoc innym.

 

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

 • Maj 18, 2017 o 8:21 am Uczennica

  Wspaniale oby tak dalej??

  Odpowiedź
 • Maj 18, 2017 o 4:16 pm Olole

  Niedługo sami uczniowie będą musieli krzesła do szkoły ze sobą nosic haha

  Odpowiedź
 • Maj 18, 2017 o 11:22 pm Życzliwa

  Ale super młodzież przyszłością dzisiejszej Polski . Znam dwie dziewczyny z Tej grupy są świetne potrafią wiele załatwić i są kreatywne z resztą wszystkie te młode damy takie są a i Pani ich opiekun podobno też bardzo obrotna kobieta . No super dzoewczyny . Ciekawe czy uda się wam coś jeszcze zrobić nie ustępujcie kroku młodszym . Szkoda że kikwidują gimnazja jak widać wcale to nie samo zło uwydatnia się wady a o zaletach się zapomina .Napewno dziewczęta nie będą żałowały i za pare lat dobrze będą wspominać gimnazjum .

  Odpowiedź
  • Maj 19, 2017 o 12:56 pm kate

   Święte słowa, także kojarzę kilka osób, ale przede wszystkim ich opiekuna :)masz racje życzliwa wspaniała przyszłość dla POLSKI.

   Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a