Edukacja

Kolejna edycja Sądeckich Targów Uczelni Wyższych

Opublikowano: Luty 27, 2016 o 8:44 am   /   przez   /   komentarze (0)

W środę (2 marca) w Nowym Sączu w godzinach od 10:00 do 14:00 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej odbędzie się kolejna edycja Sądeckich Targów Uczelni Wyższych. Wydarzenie to jest częścią odbywających się w dniach 1-2 marca Sądeckich Targów Edukacyjnych, które 1 marca otwiera Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Udział w targach potwierdziły już największe uczelnie z Krakowa (m.in. Politechnika Krakowska, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy), a także Rzeszowa, Katowic oraz Kielc. Tradycyjnie w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nadbrzeżnej nie zabraknie także przedstawicieli sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University.

Łącznie na targach zaprezentuje się ponad 30 wystawców – mówi Michał Słowik ze Stowarzyszenia Profesjonalnego Samorządu. Obok możliwości zapoznania się z ofertą edukacyjną wielu prestiżowych uczelni, młodzież na targach będzie mogła skorzystać z porad doradców zawodowych. Na targach pojawią się również przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Saczu, którzy przedstawią zainteresowanym alternatywną drogę kariery zawodowej w Narodowych Siłach Rezerwowych.

Masz dla nas temat? Pisz na kontakt@starosadeckie.info

Jesteśmy też na Facebooku: Starosądeckie.info

UM Nowy Sącz

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a