Edukacja

Konkurs NBP na pracę pisemną – zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu

Opublikowano: Wrzesień 10, 2019 o 6:57 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wystartowała XVIII edycja Konkursu na pracę pisemną, którego organizatorem jest Narodowy Bank Polski. Celem przedsięwzięcia jest zainteresowanie młodych ludzi tematyką ekonomiczną oraz zachęcenie nauczycieli do wdrażania elementów praktycznych w nauczaniu ekonomii. Termin nadsyłania prac mija 15 października. Zapraszamy serdecznie do udziału!

Temat pracy konkursowej brzmi: „Dbamy o wartość pieniądza” to motto Narodowego Banku Polskiego. Co to oznacza i dlaczego jest tak ważne?

W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych (z wyłączeniem szkół dla dorosłych). Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Gratyfikację za wsparcie merytoryczne otrzymają również nauczyciele-opiekunowie nagrodzonych uczniów.

Prace konkursowe (z załącznikami wymaganymi w regulaminie) należy nadsyłać do 15 października 2019 r. wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego.

Szczegóły i regulamin konkursu oraz wymagane dokumenty znajdują się na stronie https://www.nbp.pl/home.aspx?f=/konkursy/2019/praca-pisemna/index.html.

Konkurs po raz dziewiąty został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Zachęcamy do udziału!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a