Edukacja, Z ostatniej chwili

Kto najpiękniej zilustrował przygody Trapera i Lukra?

Opublikowano: 16 lipca, 2021 o 9:32 am   /   przez   /   komentarze (0)

Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego pn. Moja ilustracja do książki „Poszukiwacze przygód Traper i Lukier  #Odkrywają Sądeckie” zbliża się wielkimi krokami. Piątkowe spotkanie komisji konkursowej w siedzibie Powiatowej i Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu miało na celu wyłonić zwycięzców.

Prace oceniano w dwóch kategoriach: Bohater Literacki oraz Atrakcje turystyczne Sądecczyzny.

Prace laureatów Konkursu ukażą się nowej książeczce dla dzieci opisującej atrakcje turystyczne Powiatu Nowosądeckiego.

Komisja w składzie: Monika Dziedzina – sekretarz Powiatu Nowosądeckiego, Justyna Tokarczyk – dyrektor Biura Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, Monika Jackowicz-Nowak – dyrektor Powiatowej i Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu oraz Jadwiga Marzec – autorka książki „Poszukiwacze przygód Traper i Lukier  #Odkrywają  Sądeckie” nie miała łatwego zadania, gdyż na  konkurs wpłynęły aż 134 prace.

Organizatorem Konkursu jest Powiat Nowosądecki – Biuro Promocji i Wspierania Organizacji Pozarządowych oraz Powiatowa i Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Sączu.

Niebawem poinformujemy o wynikach konkursu.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a