Edukacja, Z ostatniej chwili

Język angielski dla dzieci i młodzieży. ANGLOSTACJA zaprasza!

Opublikowano: Wrzesień 20, 2019 o 6:00 am   /   przez   /   komentarze (0)

Szukasz dla swojego dziecka zajęć z języka angielskiego, na które będzie biegło zadowolone, wracało szczęśliwe, ale przede wszystkim takich, dzięki którym Twoje dziecko nadrobi zaległości, zrobi wyraźne postępy i na zawsze polubi naukę tego najważniejszego języka świata, a wszystko to w bezkonkurencyjnej cenie? ANGLOSTACJA Szkoła języka angielskiego w Starym Sączu jest najlepszym wyborem!

Zajęcia odbywają się w małych grupach (4-7 osób!) i miłej, „domowej” atmosferze, prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli – magistrów filologii angielskiej, którzy kochają to, co robią. W ofercie znajdują się kursy dla przedszkolaków (od 5 r.ż.), dzieci, młodzieży (w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz matury) oraz kursy dla osób pracujących. Rozwijane są jednocześnie wszystkie umiejętności językowe, z głównym naciskiem na naukę mówienia w języku angielskim, a każdy uczeń (w tym jego potrzeby i postępy) traktowany jest indywidualnie. Program nauczania oraz harmonogram zajęć dopasowywany jest do poszczególnych grup.

Zapisy już trwają, do wyczerpania miejsc w grupach!

Szkołę prowadzi Katarzyna Karlak, magister filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka Ruhr Universität Bochum (Niemcy). Nauczyciel języka angielskiego z prawie 20-letnim doświadczeniem zdobytym w krakowskich szkołach językowych i uczelniach wyższych (m.in. AGH, Politechnika Krakowska, Akademia Krakowska), wieloletni dyrektor metodyczny jednej z największych szkół językowych w Krakowie, przez kilka lat trener w British Council (przeprowadziła serię szkoleń dla nauczycieli języka angielskiego w największych miastach w Polsce). Pasjonat nauczania języka angielskiego, nieustannie doskonalący swój warsztat poprzez udział w szkoleniach i warsztatach metodycznych (m. in. w 2008 r. wybrana, by reprezentować Polskę na międzynarodowej konferencji w Moskwie) i dbający o rozwój swojej kadry. Zdobyte doświadczenie i kwalifikacje wykorzystuje organizując od 2014 r. kursy języka angielskiego w Starym Sączu, przenosząc tutaj najwyższe standardy nauczania języka angielskiego.

Szczegóły oferty:

tel. 691 304 875

https://www.facebook.com/anglostacja/

www.anglostacja.pl

 

 

mat. sponsorowany

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a