Edukacja

Magdalena Kuś ilustratorką książki „Puzzelkowe serce”

Opublikowano: 18 listopada, 2019 o 5:43 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Magdalena Kuś uczennica klasy 5b ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu została ilustratorką książki „Puzzelkowe serce” Jadwigi Marzec. Ilustracje do książki wykonało siedmioro dzieci z Małopolski a wśród nich Magda.

Każdy z nas zna powiedzenie „Niedaleko pada jabłko od jabłoni” prawda? Na pewno nie trzeba go wyjaśniać rodzinie Kuś, w której miłość do sztuki musiała zostać zapisana w genach. Artystyczne geny Magda odziedziczyła po swojej mamie, artystce i malarce Agacie Kuś. Magda maluje na jedwabiu i tworzy obrazki jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. I wcale się nie dziwimy…jak się ma takie GENY!

Książka „Puzzelkowe serce” to debiut Magdy, ale jesteśmy przekonani, że nie ostatni. Książka to historie opowiadane wnukom przez babcię. Pouczające opowieści przekazują istotne prawdy oraz przypominają o tym, co w życiu najważniejsze. Każdą historię można czytać osobno i każda jest dobrym punktem wyjścia do rozmów z dzieckiem.

Serdecznie gratulujemy  autorce książki Pani Jadwidze i uzdolnionej ilustratorce. Życzymy im dalszych sukcesów.

Wkrótce w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbędzie się spotkanie autorskie z Panią Jadwigą Marzec.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"